Rezervujte si termín v online rezervačním systému

Zimní

Zimní nabídka

OBDARUJTE SVOJE BLÍZKÉ RELAXACÍ V SALONU Diamond Spa

Zimní Rituals balíček pro muže

Darujte to nejlepší svému manželovi, partnerovi, tatínkovi nebo kolegovi v práci a nechte je hýčkat…

Všechny produkty Rituals jsou inspirovány autentickými východními rituály. Rituál z parních lázní hammam nebo každoroční vítání květů Sakury v Japonsku, to je jen pár příkladů z dlouhé řady krásných tradic, kterými se inspirovali..

Balíček obsahuje:

60 minut masáže dle výběru

  • Ritual of Jing
  • Ritual of Hammam
  • Ayurveda
  • Sakura
  • Ritual of Samurai

MASÁŽ HLAVY 15 MIN
+ SPA DLE VÝBĚRU 15 MIN:

  • Zábal
  • Maska
  • Peeling

Sekt a ovoce

Ritual of Jing je kombinací uvolňující aromaterapie,  Lomi-lomi masáže zadní strany nohou, technikou „deep tissue“ a rozmasírování a odblokování zatuhlých svalů.  Následně se opět relaxační technikou Lomi-lomi jemně masírují celé ruce až po dlaně a prsty na rukou.  Masáž  je zakončena masáží hlavy

Ritual of Hammam čistí, detoxikuje a hydratuje pleť a zklidňuje organizmus. Masáž je hluboce relaxační, začíná aromaterapií, pokračuje akupresurou a relaxační olejovou masáží. Masáž pomáhá k odblokování zatuhlých svalů. Tento tradiční očistní rituál je zakončený akupresurní masáží hlavy.

Ayurveda posiluje pokožku, harmonizuje tělo a podporuje prokrvení organismu. Tato masáž obsahuje peeling zadní strany těla, peeling nohou a  luxusní masáž nohou.

Sakura obsahuje speciální japonskou techniku masírování, která spočívá v důmyslných krouživých pohybech. Masáž napomáhá při odvodnění a je dobrá proti celulitidě. Další částí masáže je hloubková masáž celého těla.

Ritual of Samurai se zaměřuje na rozmasírování a odblokování zatuhlých svalů pomocí akupresury a aroma olejové masáž. Uvolnění sválů díky teplým ručníkům a Lomi-lomi.

Po odeslání platby Vás budeme kontaktovat nejpozději do 24 hodin ohledně vystavení a předání/zaslání dárkového voucheru (osobní odběr v naší provozovně nebo zaslání emailem).

Vánoční balíček pro muže si můžete koupit i s 90 minutovou masáží.

Vodičkova 19, 3. patro,

Praha 1, 110 00

po - ne: 10 - 21 hod.

+420 601 505 666

po - pá: 10 - 20 hod.

info@diamond-spa.cz

24/7

  

Copyright © Diamond Spa 2020. All rights reserved. Created by: JS Production

je kombinací uvolňující aromaterapie,  Lomi-lomi masáže zadní strany nohou, technikou „deep tissue“ a rozmasírování a odblokování zatuhlých svalů.  Následně se opět relaxační technikou Lomi-lomi jemně masírují celé ruce až po dlaně a prsty na rukou.  Masáž  je zakončena masáží hlavy

čistí, detoxikuje a hydratuje pleť a zklidňuje organizmus. Masáž je hluboce relaxační, začíná aromaterapií, pokračuje akupresurou a relaxační olejovou masáží. Masáž pomáhá k odblokování zatuhlých svalů. Tento tradiční očistní rituál je zakončený akupresurní masáží hlavy.

posiluje pokožku, harmonizuje tělo a podporuje prokrvení organismu. Tato masáž obsahuje peeling zadní strany těla, peeling nohou a  luxusní masáž nohou.

obsahuje speciální japonskou techniku masírování, která spočívá v důmyslných krouživých pohybech. Masáž napomáhá při odvodnění a je dobrá proti celulitidě. Další částí masáže je hloubková masáž celého těla.

se zaměřuje na rozmasírování a odblokování zatuhlých svalů pomocí akupresury a aroma olejové masáž. Uvolnění sválů díky teplým ručníkům a Lomi-lomi.