Rezervujte si termín v online rezervačním systému

Rezervace online

 

Diamond Spa se 30.4.2024 stěhuje do nového prostoru, kde jsme se spojili, aby Vám byl poskytnut ten nejlepší komfort. Doufáme, že si zachováme Vaši přízeň a přijdete se k nám oddat plnému odpočinku a to na nové adrese: Vodičkova 38, Václavské náměstí, 3. patro. Thaisun.cz

zima

Zimní nabídka

OBDARUJTE SVOJE BLÍZKÉ RELAXACÍ V SALONU Diamond Spa

Zimní balíček pro dámu

Darujte to nejlepší své ženě, mamince, babičce, sestře, kamarádce, kolegyni v práci a nechte je hýčkat…

Balíček obsahuje:

60 minut masáže dle výběru

  • VĚČNÁ MLADOST
  • BORŮVKOVÁ DETOXIKAČNÍ
  • ALPSKÁ REGENERAČNÍ
  • SAMETOVÉ POHLAZENÍ
  • TRADIČNÍ THAJSKÁ S LÁVOVÝMI KAMENY

 

Sekt a ovoce

Kokosový ráj

Exotická masáž s teplými kokosovými měšci, kokosovým olejem a nahřátými ručníky - budete se cítit jako v ráji.

 

BORŮVKOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Chcete si udělat jarní očistu organismu? Masáž začíná jemnou lymfatickou masáží, která otevře Váš lymfatický systém, aby mohly škodliviny odcházet z těla pryč. Poté se můžete těšit na hloubkovou masáž zad na uvolnění zatuhlých svalů a na závěr Vás zhýčkáme celotělovou relaxační masáží.

 

Spa relax

Jedná se o klasickou relaxační aroma olejovou masáž, která využívá relaxační techniky masírování. Masérka hýčká Vaše tělo od hlavy až k patě. Masáž je vhodná při bolesti svalů, kloubů, při nastydnutí, na posílení imunity a harmonizaci dušení stránky. Na výběr olejíček ( banán, malina, borůvka, jasmín, vanilka, ananas, levandule, meloun, aloe, limeta).

 

Mátová

Masáž začíná masáží Lomi-Lomi osvěžujícím mátovým olejíčkem na zadní straně těla, k této technice se poté přidává relaxační aroma olejová masáž, která tuto techniku prokládá. Těšit se můžete i na důkladnou masáž prstů, dlaní a rukou.

 

TRADIČNÍ THAJSKÁ S LÁVOVÝMI KAMENY

Tisíciletá tradice thajské masáže v kombinaci s havajskými lávovými kameny. Thajská masáž kombinuje protahování, akupresuru, bodovou masáž a kameny prohřejí Vaše zatuhlé svalstvo, které pak masérka může více a důkladněji promasírovat. Dochází k výborné aktivaci lymfatického systému, zlepšení krevního oběhu, uvolnění ztuhlého svalstva a odbourení stresu a napětí.

Po odeslání platby Vás budeme kontaktovat nejpozději do 24 hodin ohledně vystavení a předání/zaslání dárkového voucheru (osobní odběr v naší provozovně nebo zaslání emailem).

Zimní balíček pro ženu si můžete koupit i s 90 minutovou masáží.



+420 601 505 666



po - pá: 10 - 20 hod.

28. října 3, 4.patro | Praha 1, 110 00

28. října 3, 4. patro,

Praha 1, 110 00

po - ne: 10 - 21 hod.

+420 601 505 666

po - pá: 10 - 20 hod.

info@diamond-spa.cz

24/7

  

Copyright © Diamond Spa 2021. All rights reserved. Created by: JS Production