Rezervujte si termín v online rezervačním systému

Rezervace online

zima

Zimní nabídka

OBDARUJTE SVOJE BLÍZKÉ RELAXACÍ V SALONU Diamond Spa

Zimní balíček pro dámu

Darujte to nejlepší své ženě, mamince, babičce, sestře, kamarádce, kolegyni v práci a nechte je hýčkat…

Balíček obsahuje:

60 minut masáže dle výběru

  • VĚČNÁ MLADOST
  • BORŮVKOVÁ DETOXIKAČNÍ
  • ALPSKÁ REGENERAČNÍ
  • SAMETOVÉ POHLAZENÍ
  • TRADIČNÍ THAJSKÁ S LÁVOVÝMI KAMENY

 

60 minut kosmetické ošetření

  • Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí

Sekt a ovoce

VĚČNÁ MLADOST (rakytník & borůvka)

V rakytníku je desetkrát více vitamínu C jako v citrusových plodech. Borůvky jsou považovány za fontánu mládí, jsou kosmetickým zázrakem. Kromě silných antioxidačních účinků borůvky překypují i vitamínem C a E. Technika je jemná, detoxikační a anti-age.

 

BORŮVKOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Chcete si udělat jarní očistu organismu? Masáž začíná jemnou lymfatickou masáží, která otevře Váš lymfatický systém, aby mohly škodliviny odcházet z těla pryč. Poté se můžete těšit na hloubkovou masáž zad na uvolnění zatuhlých svalů a na závěr Vás zhýčkáme celotělovou relaxační masáží.

 

ALPSKÁ REGENERAČNÍ MASÁŽ

Zázrak jménem alpské bylinky (šalvěj, heřmánek, měsíček třezalku, tymián a mnoho dalších). Výtažek má blahodárné účinky na unavené svaly. Kromě hojivých a protizánětlivých účinků mají schopnost i zpomalit tvorbu vrásek a odstranit pocit těžkých nohou. Má také pozitivní vliv na dýchací cesty.

 

SAMETOVÉ POHLAZENÍ

Máte rádi hloubkové, ale i relaxační masáže? Šalvěj lékařská je bohatá na vitamíny skupiny B, vit. P, minerály a hormonálně účinné látky. Nejprve provedeme hloubkovou akupresurní masáž. Stimulací akupresurních bodů podporujeme činnost orgánů – dochází k odbourání stresu a uvolnění zatuhlých svalů.

 

TRADIČNÍ THAJSKÁ S LÁVOVÝMI KAMENY

Tisíciletá tradice thajské masáže v kombinaci s havajskými lávovými kameny. Thajská masáž kombinuje protahování, akupresuru, bodovou masáž a kameny prohřejí Vaše zatuhlé svalstvo, které pak masérka může více a důkladněji promasírovat. Dochází k výborné aktivaci lymfatického systému, zlepšení krevního oběhu, uvolnění ztuhlého svalstva a odbourení stresu a napětí.

Po odeslání platby Vás budeme kontaktovat nejpozději do 24 hodin ohledně vystavení a předání/zaslání dárkového voucheru (osobní odběr v naší provozovně nebo zaslání emailem).

Zimní balíček pro ženu si můžete koupit i s 90 minutovou masáží.

28. října 3, 4. patro,

Praha 1, 110 00

po - ne: 10 - 21 hod.

+420 601 505 666

po - pá: 10 - 20 hod.

info@diamond-spa.cz

24/7

  

Copyright © Diamond Spa 2021. All rights reserved. Created by: JS Production