Rezervujte si termín v online rezervačním systému

Rezervace online

 

Diamond Spa se 30.4.2024 stěhuje do nového prostoru, kde jsme se spojili, aby Vám byl poskytnut ten nejlepší komfort. Doufáme, že si zachováme Vaši přízeň a přijdete se k nám oddat plnému odpočinku a to na nové adrese: Vodičkova 38, Václavské náměstí, 3. patro. Thaisun.cz

zima

zimní nabídka

Obdarujte svoje blízké relaxací v Diamond spa

Zimní balíček pro pár

Výjimečná relaxace ve dvou. Užijte si krásné chvilky ve dvou.

Balíček obsahuje:

2x 60 minut masáže dle výběru

Teplá hruška s karamelem

Horké maliny s vanilkou a lávovými kameny

Cedrové dřevo s pomerančem

Tradiční thajská masáž s lávovými kameny

 

2x 15 minut extra masáž dle výběru:

  • Hlava / Ruce / Nohy

 

2x 15 minut Spa dle výběru:

  • Maska/zábal/peeling

 

Sekt a ovoce pro dva

Teplá hruška s karamelem

Tato masáž se zaměřuje na uvolnění zadní části těla. Prvním krokem je detoxikační část, při které se pomocní teplého karamelu speciálními masážními hmaty na zádech odstraňují z těla škodliviny. Následuje ošetření nahřátými ručníky a příjemná masáž krční, hrudní a bederní páteře a nohou vitamínovým hruškovo - karamelovým krémem. Poté si lehnete na záda a čeká Vás velmi příjemná masáž paží, jednotlivých prstů a dlaní.

 

Horké maliny s vanilkou a lávovými kameny

Při masáži se používá teplý malinovo-vanilkový olej v kombinaci s lávovými kameny. Masáž začíná jemnou lymfatickou masáží, která pomáhá odstranit škodlivé látky z těla. Můžete se těšit na masáž nohou, dekoltu a hlavy.

 

Cedrové dřevo s pomerančem

Prvním krokem je důkladná masáž celých nohou od plosek přes lýtka až po stehna. Tato technika působí skvěle proti otokům nohou i celulitidě.

Druhým krokem je masáž zad, kdy se masérka věnuje problematickým partiím, jako je krční páteř, ramena, oblast mezi lopatkami nebo hrudní a bederní páteř. Na tyto místa používáme techniku Lomi-Lomi, která spočívá v dlouhých táhlých a rytmických pohybech předloktím a lokty.

Třetím krokem je masáž hlavy. Na hlavě máme nespočet důležitých bodů, které ovlivňují psychickou rovnováhu a zbavují nás negativních myšlenek.

 

Tradiční thajská s lávovými kameny

Thajská masáž spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Tím se liší od naší běžné masáže, která pracuje pouze se svaly. Masérky při masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou, aby došlo k odblokování linií energie a ve vašem těle navodily celkovou harmonii.

Po odeslání platby Vás budeme kontaktovat nejpozději do 24 hodin ohledně vystavení a předání/zaslání dárkového voucheru (osobní odběr v naší provozovně nebo zaslání emailem).

Zimní balíček pro pár si můžete koupit i s 2x 90 minutovou masáží.



+420 601 505 666



po - pá: 10 - 20 hod.

28. října 3, 4.patro | Praha 1, 110 00

28. října 3, 4. patro,

Praha 1, 110 00

po - ne: 10 - 21 hod.

+420 601 505 666

po - pá: 10 - 20 hod.

info@diamond-spa.cz

24/7

  

Copyright © Diamond Spa 2021. All rights reserved. Created by: JS Production