Rezervujte si termín v online rezervačním systému

ZDRAVOTNÍ A REHABILITAČNÍ SLUŽBY OTEVŘENY

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat, že jako zdravotnické zařízení a prodejna zdravotnických potřeb máme otevřeno v omezeném režimu.

 

Rádi bychom Vás ubezpečili, že jsme dodržujeme přísná hygienická opatření k minimalizaci rizika přenosu infekce Covid-19 v souladu s doporučeními WHO a Ministerstva zdravotnictví ČR.

  • Po každé terapii je pečlivě dezinfikována místnost a lehátko fyzioterapeuta. Ostatní prostory a kontaktní plochy jsou 3x denně dezinfikovány, posílena je také dezinfekce podlah.
  • Upravili jsme počet a čas terapií i intervaly objednávek. Tím se omezí kontakt klientů i samotných fyzioterapeutů mezi sebou.
  • Dezinfekce je pro Vás připravena v prostoru recepce, využijte ji prosím ihned po příchodu.
  • V případě potřeby měříme teplotu bezkontaktním teploměrem.
  • Přicházejte k nám prosím výhradně s ochranou obličeje. Roušku/respirátor prosím mějte nasazenou během celé Vaší návštěvy, chraňte tak sebe, nás i ostatní pacienty.
  • Pro optimalizaci imunitního systému doporučujeme dostatek spánku, nestresovat se, pohyb na čerstvém vzduchu, dostatek vitamínů, především D a C.
  • V případě, že máte žádanku na vyšetření nebo rehabilitaci, informujte nás předem.
  • Wellness a relaxační služby jsou do odvolání zastaveny. Dodržujeme přísné hygienické standardy a personál je vyškolen a vybaven ochrannými pomůckami.

V PŘÍPADĚ ZNÁMEK INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ (RÝMA, KAŠEL, DUŠNOST, ZVÝŠENÁ TEPLOTA, BOLESTI SVALŮ A KLOUBŮ, ATD.) NEBO V PŘÍPADĚ, ŽE JSTE BYLI V KONTAKTU S COVID-19 POZITIVNÍ OSOBOU – NÁVŠTĚVU U NÁS PROSÍM NEODKLADNĚ EMAILEM ČI TELEFONICKY ZRUŠTE, OSOBNĚ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NECHOĎTE, ŽÁDNÉ STORNO POPLATKY NEÚČTUJEME – VYBERETE SI NOVÝ TERMÍN, AŽ VÁM TO DOVOLÍ ZDRAVOTNÍ STAV.

 

Pro bližší informace nás kontaktujte.

 

Vodičkova 19, 3. patro,

Praha 1, 110 00

po - ne: 10 - 21 hod.

+420 601 505 666

po - pá: 10 - 20 hod.

info@diamond-spa.cz

24/7

  

Copyright © Diamond Spa 2020. All rights reserved. Created by: JS Production