Rezervujte si termín v online rezervačním systému

MÁME OTEVŘENO BEZ OMEZENÍ!

Nás Salon i nadále funguje a bude fungovat v režimu zdravotnického zařízení, takže naše služby můžete využívat i nadále bez omezení.

Vstup do Salonu je povolen pouze v respirátoru a i nadále u nás platí přísná hygienická opatření.

o nás

o nás

To nejlepší  pro Vás

Salon Diamond spa

Nově otevřený salon Diamond Spa, který najdete v samotném centru Prahy

Filosofií našeho salonu je nabídnout zákazníkovi ty nejlepší služby, maximální komfort a pohodlí, které uspokojí ty nejnáročnější klienty.  Nechte se hýčkat, náš salon pro Vás připravil mnoho úžasných masáží. Naším hlavním smyslem je zákazníkovi nabídnout  individuální přístup, rozmanitou nabídku  thajských masáží zaměřenou na  zdraví a na aktuální trendy a to vše v rukou profesionálních masérů a špičkově vyškoleného personálu, který vám se vším vždy rád poradí a pomůže.

 

Kromě masáží  otevřel náš salon speciální proceduru "Oxygenoterapii" , což je léčba kyslíkem zvyšuje imunitu organismu a díky tomu je vynikající prevencí proti nejrůznějším nemocem. Inhalace kyslíku je vhodná také pro kuřáky a jako prevence rakoviny. Používá se také při léčbě bolestí hlavy. Oxygenoterapie má příznivé účinky při únavě a efektivně snižuje stres.

Další pýchou našeho salonu je welness bar. Pro ještě příjemnější relaxaci, jsme chtěli vytvořit místo, kam se budete rádi vracet. Po masáži nemusíte odcházet domů, ale můžete si u nás dopřát lahodnou kávu, čaj, šampaňské, vína, limonády nebo něco na zub ve formě zdravých chlebíčků nebo pro mlsné jazýčky jsme připravili čokoládové fondy s ovocem.

 

V létě je k dispozici nádherná prosluněná terasa to vnitrobloku, kde můžete relaxovat na lehátku a užívat si slunných dní.

28. října 3, 4. patro,

Praha 1, 110 00

po - ne: 10 - 21 hod.

+420 601 505 666

po - pá: 10 - 21 hod.

info@diamond-spa.cz

24/7

  

Copyright © Diamond Spa 2021. All rights reserved. Created by: JS Production