nuskin

Nuskin

 Nu Skin kosmetika

Kosmetické ošetření s Nu Skin a ultrazvukovou špachtlí

Aktuálním hitem je jemné a bezbolestné ošetření ultrazvukovou špachtlí, která účinně čistí a revitalizuje pleť. A nejen to!

Ultrazvuková špachtle a typy pleti

Ošetření ultrazvukovou špachtlí je vhodné pro všechny typy pleti. Velkou předností je prevence proti akné. „U mastné a problematické pleti pomáhá hloubkově čistit póry, snižuje riziko tvorby zánětlivých míst, a tím pomáhá předcházet vzniku pupínků. U stárnoucí, zralé pleti vyhlazuje povrch kůže a umí odstranit jemné mimické vrásky. Současně funguje jako skvělá prevence.

Jak často se doporučuje toto ošetření absolvovat?

„Záleží na potřebách konkrétní pleti. U nás ve studiu jsme připraveni zákaznici pomoci s diagnostikou a poskytnout konzultaci tak, aby bylo zvolené ošetření na míru. Obecně se doporučuje chodit na tuto proceduru alespoň jednou měsíčně, což je taková ta udržovací frekvence. Potřebujeme-li se však zaměřit na řešení konkrétního problému, jako je například nadměrné maštění a pupínky, může se jednat klidně i o týdenní návštěvy.

„Hloubkové čištění funguje na principu vysokofrekvenčních impulsů, které stimulují pleť, dobře ji prokrvují a masáží otevírají póry, z nichž se pak v další fázi pomocí peelingu dobře dostávají usazené nečistoty.

„Ultrazvuková špachtle odstraňuje odumřelé kožní buňky a kompletně regeneruje pleť, čistí ucpané póry a odstraňuje černé tečky. Vyčistí až 80 % pórů, rozjasní a zpevní pleť, která poté působí zářivějším a zdravějším dojmem.

Závěrečnou tečkou je omlazující maska. Z vlastní zkušenosti víme, že po celé proceduře budete odcházet uvolněná, odpočatá, s omlazenou a svěží pletí.

odlíčení - úprava obočí - mikromasáž očního okolí - čištění ultrazvukovou špachtlí - Nano lifting v oblasti kolem očí, nosoretní rýhy a horního rtu - aplikace masky dle typu pleti - konečná úprava

 Cena 1 249 Kč

koupit - 1 249 Kč |




+420 601 505 666



po - pá: 9 - 20 hod.

Vodičkova 19, 3.patro | Praha 1, 110 00

Rezervujte si termín v online rezervačním systému

Vodičkova 19, 3. patro,

Praha 1, 110 00

po - ne: 10 - 21 hod.

+420 601 505 666

po - pá: 10 - 20 hod.

info@diamond-spa.cz

24/7

  

Copyright © Diamond Spa 2020. All rights reserved. Created by: JS Production





